Wybierz przygodę dla siebie

Maksimum górskiej radości

Polecane propozycje

Spełnij z nami swoje górskie marzenie

Dlaczego Freerajdy

Bezpieczeństwo

Nie dopuszczamy kompromisu w tym zakresie i działamy najbezpieczniej jak to możliwe dla danej aktywności. Wszyscy członkowie naszego zespołu to przewodnicy o międzynarodowych kwalifikacjach IVBV i jeśli współpracujemy z osobami spoza podstawowego składu to zawsze są to przewodnicy lub aspiranci IVBV.

Maksimum radości

W naszej hierarchii ważności pierwsze oczywiście jest bezpieczeństwo, ale tuż za nim znajduje się jakość przygody. Efektem tego nastawienia jest personalne podejście do każdego z gości i nastawienie na ekskluzywny, indywidualnie kształtowany serwis. Działamy tylko z pojedynczymi osobami lub bardzo małymi grupami o zbliżonych preferencjach i możliwościach. Nawet grupy narciarskie nie przekraczają pięciu osób na przewodnika.

Doświadczenie

Grupa przewodnicka Freerajdy działa od 2003 roku, łączne doświadczenie przewodnickie trójki aktualnych stałych członków naszego zespołu przekracza trzydzieści lat, a górskie sięga pięćdziesięciu. Nasza specjalność to wyjazdy narciarskie i ski-turowe, ale poza tym przez cały rok oferujemy typowe usługi przewodnickie – wejścia na szczyty w Tatrach i w Alpach, szkolenia, wspinaczki łatwymi i trudnymi drogami – po prostu wszystko to, co można robić w górach.

Heli-skiing w Szwecji

Blog & Aktualności

Zapraszamy!