Po kilkuletniej przerwie ponownie wybierami się w Dolomity, aby nacieszyć się wspaniałym terenem. Zatrzymamy się w dwuosobowych domkach w San Cassiano, mając bardzo blisko zarówno w okolice Lagazuoi/Cinque Torri, jak do Corvary, mamy też możliwość podjechania na Marmoladę w jednym z dni działania. Specyfika dobieranych celów będzie zależała od profilu grupy – mamy do dyspozycji zarówno legandarne strrome i wąskie kuluary, strome lasy jak i otwarty teren dostępny dla mniej zaawansowanych, ale ten wyjazd dedykowany jest dla osób z doświadczeniem pozatrasowym i ekspertów.
Dolomity nie wymagają rekomendacji – teren obfituje we wspaniałe formacje, a rozbudowana infrastruktura pozwala na ograniczenie do minimum niezbędnych podejśc na fokach.
Wyjazd przeznaczony jest dla osób zaawansowanych i bardzo zaawansowanych.
1. Spotkanie wieczorem w hotelu, briefing dotyczący zasad bezpieczeństwa, przydział sprzętu lawinowego, ewentualne ustawianie wiązań i tym podobne czynności przygotowawcze.
2- 6. Śniadanie o 8.00, przejazd pod kolejki i jazda z przerwą w środku dnia. Koniec jazdy między godziną 15.00, a 16.00.
7. Powrót do Polski.
15.03 – 21.03.2026
1500 Euro i 4500 PLN
Rozmiar grupy 3 do 5 osób na przewodnika.
Dojazd własny.