BIURO PRZEWODNIKÓW WYSOKOGÓRSKICH IVBV

Ski tury w Alpach Stubaiskich – marzec 2020

IMG_0868

Impreza

Alpy Stubaiskie nie ograniczają się do słynnego ośrodka narciarskiego – jest to rozległy rejon z wieloma dolinami i schroniskami, oferujący fantastyczne ski-tury. Schronisko Franz Senn Hutte jest jednym z klasycznych punktów wypadowych. Propozycja dla ludzi, którzy mieli już do czynienia ze ski turami, ale niekoniecznie są bardzo doświadczeni. (5 dni na nartach)

Region

Franz Senn Hutte umożliwia dostęp do klasycznych lodowcowych tur narciarskich o zróżnicowanych trudnościach. Kilkadziesiąt ciekawych możliwości daje pewność, że kilkudniowy pobyt będzie pełen atrakcji.

IMG_0900

Poziom trudności

Przygoda dla osób z doświadczeniem ski turowym, liczymy na cele wymagające więcej kondycji i umiejętnosci niż podstawowe. Jeśli nie masz doświadczenia ski-turowego zapraszamy do kontaktu i udziału w jednym z naszych szkoleń ABC ski turingu i na łatwiejsze imprezy ski-turowe.

Plan dzienny

 1.Spotkanie wieczorem w hotelu w Neustift, briefing dotyczący zasad bezpieczeństwa, przydział sprzętu lawinowego i lodowcowego, ewentualne ustawianie wiązań i tym podobne czynności przygotowawcze.

2. Przejazd do wylotu doliny, ewentualne przekazanie bagażu do wywiezienia do schroniska (w cenie wyjazdu wywóz jednej sztuki do 15 kg) i dojście na nartach do Franz-Senn Hutte.

3-6. Wstajemy na w miarę wczesne śniadania (norma to 6.00) i działamy.Szóstego dnia po wycieczce zjeżdżamy do Neustift i nocujemy w hotelu.

7. Śniadanie i powrót do Polski.

IMG_0846

Zakwaterowanie

Pierwsza oraz ostatnia noc w hotelu w Neustift, w pokojach dwuosobowych z łazienkami. Pozostałe noce w schronisku Franz Senn Hutte – komfortowym jak na warunki alpejskie. Wszystkie noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami.

Termin

01-08.03.2018

Warunki

Koszt : 620 Euro i 2800 PLN

Podany koszt zawiera:

• Przewodnik z międzynarodowymi uprawnieniami IVBV

•  Ubezpieczenie kosztów leczenia i ewentualnych akcji ratunkowych z sumą gwarancyjną 200 tysięcy PLN

• Użyczenie sprzętu lawinowego osobom nie posiadającym własnego

• Użyczenie sprzętu lodowcowego osobom nie posiadającym własnego

• Zakwaterowanie ze śniadaniami i obiadokolacjami w pensjonacie w Neustift (2 noce) i w schronisku (4 noce) wraz z transportem bagażu do schroniska (1 sztuka do 15 kg na osobę)

• Możliwość pomocy w wypożyczeniu sprzętu ski-turowego

Uwagi

•  Minimalny rozmiar grupy to 3 osoby na przewodnika, maksymalny 5 osób.

• Dojazd własny (kontaktujemy ze sobą uczestników, żeby jechać możliwie najmniejszą ilością samochodów).

IMG_1989 IMG_1925 IMG_0819 IMG_0777 IMG_0980 IMG_0954 IMG_2057

email